قوانین و مقرراتکاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مسترنان به دقت ملاحظه فرمایید.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است.

سیاست‏‌های حفظ حریم شخصی

سامانه سفارش آنلاین مسترنان به اطلاعات خصوصی تمامی کاربران سایت احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. در این راستا از بهترین و قوی ترین سیستم های امنیتی و حفظ اطلاعات شخصی استفاده میشود تا کاربران در امنیت کامل اطلاعاتی از وبسایت مسترنان استفاده کنند. تمامی اطلاعات، آیکون ها، دکمه ها، قیمت ها و محصولات مندرج در سایت متعلق به سامانه سفارش آنلاین مسترنان بوده و جزو اموال آن به حساب می آید بنابرین لیست محصولات، قیمت و سایر مشتقات این وبسایت قابل کپی برداری نبوده و کلیه این حقوق برای سامانه مسترنان محفوظ است. تمامی کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن اطلاعات حساب کاربری خود هستند و تمامی مسئولیت هایی که با حساب کاربری کاربر انجام می گیرد به عهده خود کاربر می باشد.

ثبت و ارسال سفارشات

امکان ثبت سفارش و خرید آنلاین در سامانه سفارش آنلاین مسترنان در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت روز امکان پذیر می باشد و تمامی سفارشات در طول روزهای کاری و اولین لحظه پس از ثبت سفارش پردازش و ارسال می شوند. پس از ثبت سفارش توسط مشتری تمامی اطلاعات مربوطه به وسیله شماره سفارش داخل حساب کاربری قابل مشاهده و دسترسی می باشد. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. لازم به ذکر است که تمامی سفارشات از طریق پیک برای مشتری ارسال می شود و هزینه ارسال کالا بر اساس سیاست های نانوایی بر عهده خریدار یا نانوایی می باشد. زمان تحویل کالای مورد نظر نیز بر اساس روز، محل دریافت، تعداد و نوع سفارش نهایتا یک روز پس از ثبت سفارش متغیر است.

خسارت در هنگام حمل و نقل

سامانه سفارش آنلاین مسترنان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد و ارسال تمامی سفارشات از طریق سرویس پیک، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت خود پیک است و سامانه سفارش آنلاین مسترنان تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

لازم به ذکر است کیفیت نان ارسالی مربوط به نانوایی ارایه دهنده بوده و سامانه سفارش آنلاین مسترنان هیچ گونه مسوولیتی در قبال کیفیت نان ندارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای تمامی محصولات در سامانه سفارش آنلاین مسترنان قیمت‏‌های ارایه شده توسط نانوایی ها بوده که به صورت مصوب تعیین شده است.

هزینه ها و پرداخت

هزینه پرداخت سفارش نان به دوطریق انجام می شود
- پرداخت آنلاین
- پرداخت از طریق کیف پول

در پرداخت آنلاین کاربر با مراجعه به درگاه بانک هزینه سفارش را پرداخت می کند و در پرداخت از طریق کیف پول نیز کاربر از طریق اعتبار کیف پول می تواند هزینه سفارش را پرداخت کند. قابل ذکر است که کاربر می تواند کیف پول خود را از طریق درگاه بانک شارژ کند.همچنین قابل توجه است که در صورت پرداخت ناموفق طی حداکثر ۷۲ ساعت کاری پول به حساب بازگشت داده می شود در غیر این صورت با پشتیبانی بانک تماس بگیرید.